Logotyp Autoczar
PHU Auto Czar
Poznańska 234
86-100 Toruń
Stacja Kontroli
skp@autoczar.com.pl
tel. 798 613 613
Auto Serwis
autoserwis@autoczar.com.pl
tel. 798 614 614

AKTUALNOŚCI

sie 28, 2019

Co to jest przegląd rejestracyjny i dlaczego się go wykonuje?

Przegląd rejestracyjny, określany także przeglądem technicznym, należy wykonywać zawsze przed upływem terminu wpisanego w dowodzie rejestracyjnym. Przegląd samochodu umożliwia nam bezpieczne i zgodne z prawem poruszanie się po drogach, dlatego nie można o nim zapominać. Warto wiedzieć, co zawsze podlega kontroli w naszym aucie!

lip 29, 2019

Przeglądy Rejestracyjne w Toruniu!

Przegląd rejestracyjny, czyli badanie techniczne, należy wykonać minimum raz w roku, aby móc legalnie i BEZPIECZNIE poruszać się po drogach. Mała usterka, której nie wyłapiesz gołym okiem, potrafi spowodować wypadek więc lepiej profilaktycznie sprawdzić pojazd przed wyruszeniem w trasę.

lip 15, 2019

Stacja Kontroli Pojazdów. Dlaczego robimy przeglądy rejestracyjne?

Wszystkie auta, które poruszają się po drogach, przechodzą obowiązkowo okresowe badania techniczne. Są one przeprowadzane w stacjach kontroli pojazdów. Nowe auto — z salonu, powinno zostać poddane przeglądowi przed upływem trzech lat od daty pierwszej rejestracji. Drugi przegląd samochodu wykonuje się najpóźniej w ciągu dwóch lat po pierwszym. Kolejne badania należy robić już co roku.

cze 18, 2019

Nowoczesna Stacja diagnostyczna w Toruniu.

Zastanawiasz się, gdzie w Toruniu wykonać przegląd auta, motoru lub skutera? Przynajmniej raz w roku nadchodzi moment, kiedy należy dokonać przeglądu technicznego auta. Można szukać stacji kontroli, która podbije dowód bez zaglądania do auta, ale jest to niebezpieczne dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Kontakt

PHU Auto Czar

Cezary Ihnatowicz

Poznańska 234
86-100 Toruń

Stacja Kontroli Pojazdów

Tel. 798 613 613

skp@autoczar.com.pl

Auto Serwis

Tel. 798 614 614

autoserwis@autoczar.com.pl

Logotyp Autoczar