Logotyp Autoczar
PHU Auto Czar
Poznańska 234
86-100 Toruń

AKTUALNOŚCI

paź 2, 2019

Ustawienie geometrii kół w 3D na stacji kontroli pojazdów. Co to jest geometria 3D?

Prawidłowa geometria kół zapewnia bezpieczeństwo i stabilne prowadzenie auta. Skutkiem źle ustawionych kół może stać się nieprzewidziana reakcja samochodu np. nagłe opuszczenie wyznaczonego toru jazdy na drodze i wpadnięcie w poślizg. Nie lekceważ usterki auta, zleć dokładne badanie w stacji diagnostycznej!

wrz 20, 2019

Stacja Kontroli Pojazdów — wykonywanie przeglądów technicznych

Obowiązujące w Polsce prawo nakłada na właścicieli pojazdów obowiązek regularnego — corocznego sprawdzania ich stanu technicznego. Pieczątka wbita przez diagnostę do dowodu rejestracyjnego umożliwia włączenie auta do ruchu. Okresowe przeglądy warto jednak robić częściej, dzięki temu zwiększamy nasze bezpieczeństwo na drodze.

sie 28, 2019

Co to jest przegląd rejestracyjny i dlaczego się go wykonuje?

Przegląd rejestracyjny, określany także przeglądem technicznym, należy wykonywać zawsze przed upływem terminu wpisanego w dowodzie rejestracyjnym. Przegląd samochodu umożliwia nam bezpieczne i zgodne z prawem poruszanie się po drogach, dlatego nie można o nim zapominać. Warto wiedzieć, co zawsze podlega kontroli w naszym aucie!

lip 29, 2019

Przeglądy Rejestracyjne w Toruniu!

Przegląd rejestracyjny, czyli badanie techniczne, należy wykonać minimum raz w roku, aby móc legalnie i BEZPIECZNIE poruszać się po drogach. Mała usterka, której nie wyłapiesz gołym okiem, potrafi spowodować wypadek więc lepiej profilaktycznie sprawdzić pojazd przed wyruszeniem w trasę.

lip 15, 2019

Stacja Kontroli Pojazdów. Dlaczego robimy przeglądy rejestracyjne?

Wszystkie auta, które poruszają się po drogach, przechodzą obowiązkowo okresowe badania techniczne. Są one przeprowadzane w stacjach kontroli pojazdów. Nowe auto — z salonu, powinno zostać poddane przeglądowi przed upływem trzech lat od daty pierwszej rejestracji. Drugi przegląd samochodu wykonuje się najpóźniej w ciągu dwóch lat po pierwszym. Kolejne badania należy robić już co roku.

cze 18, 2019

Nowoczesna Stacja diagnostyczna w Toruniu.

Zastanawiasz się, gdzie w Toruniu wykonać przegląd auta, motoru lub skutera? Przynajmniej raz w roku nadchodzi moment, kiedy należy dokonać przeglądu technicznego auta. Można szukać stacji kontroli, która podbije dowód bez zaglądania do auta, ale jest to niebezpieczne dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Kontakt

PHU Auto Czar

Cezary Ihnatowicz

Poznańska 234
86-100 Toruń

Stacja Kontroli Pojazdów

8-19 pn-pt
sobota 8-14

Auto Serwis

8-17 pn-pt
sobota nieczynne

Logotyp Autoczar