Stacja kontroli pojazdów w Toruniu
PHU Auto Czar
Poznańska 234
86-100 Toruń

AKTUALNOŚCI

Stacja Kontroli Pojazdów Toruń - Przeglądy Rejestracyjne.jpg
lip 29, 2019

Przeglądy Rejestracyjne w Toruniu!


Przegląd rejestracyjny, czyli badanie techniczne, należy wykonać minimum raz w roku, aby móc legalnie i BEZPIECZNIE poruszać się po drogach. Mała usterka, której nie wyłapiesz gołym okiem, potrafi spowodować wypadek więc lepiej profilaktycznie sprawdzić pojazd przed wyruszeniem w trasę.

Zastanawiasz się, gdzie w Toruniu wykonać przegląd auta, motoru lub skutera?

Trafiłeś idealnie! W naszej stacji wykonasz badanie techniczne od ręki!

Przegląd rejestracyjny, czyli badanie techniczne, należy wykonać minimum raz w roku, aby móc legalnie i BEZPIECZNIE poruszać się po drogach. Mała usterka, której nie wyłapiesz gołym okiem, potrafi spowodować wypadek więc lepiej profilaktycznie sprawdzić pojazd przed wyruszeniem w trasę.

Nikt nie chce przepłacać, dlatego warto wiedzieć, że często po przekroczonym terminie badania technicznego, ubezpieczalnie automatycznie anulują OC i AC. Dlatego należy systematycznie doglądać terminu badania oraz stanu technicznego pojazdu.

Auta kupione w salonie najczęściej muszą podejść do badania technicznego dopiero po trzech latach od wyjazdu z salonu. Następnie muszą być sprawdzane pod kątem eksploatacji nie rzadziej niż raz w roku. Aby uniknąć nieprzyjemności najlepiej przyjechać na stację kontroli pojazdów raz na jedenaście miesięcy. Dzięki takiej częstotliwości wizyt będziesz miał pewność co do stanu technicznego swojego pojazdu.

Należy do przeglądu rejestracyjnego podejść ze spokojem, ponieważ badania są wykonywane, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na wykonanie przeglądu w naszej profesjonalnej stacji kontroli pojazdów zyskasz podwójnie, ponieważ nie tylko sprawdzisz swoje auto, ale również dowiesz się jak z niego korzystać, aby wystarczyło na długie lata!

Każdy pojazd jest inny i ma własną historię, którą rozumiemy! Dobierzemy rady oraz wskazówki tak, aby auto przestało być „bezdenną skarbonką” i żeby pieniądze odłożone na naprawy mogły zostać wydać na dodatkowe paliwo, dzięki któremu Twoja podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Zdaj się na specjalistów!

W Twoim pojeździe znajduje się Twoje bezpieczeństwo. Dlatego wybierając stację kontroli kieruj się jej dokładnością! Lepiej zawczasu sprawdzić jak Twoje auto zachowa się na przykład w trakcie poślizgu, niż późnej ponosić konsekwencje.

W naszej karierze przebadaliśmy już wiele pojazdów o różnej budowie czy mocy dlatego wiemy na czym dokładnie skupić się wykonując badanie techniczne dla Ciebie.

Aby Twój przegląd rejestracyjny przyniósł najlepsze efekty, wykorzystujemy profesjonalne narzędzia marki Certus Evo, które pozwalają na dokładne co do milimetra badanie ustawienia osi kół, sprawdzenie zużycia hamulców i amortyzatorów oraz pomiar oporów toczenia oraz owalizacji.

Sprawdzimy jak Twoje auto zachowa się w przypadku poślizgu lub nagłego hamowania. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa (Twojego i pojazdu) na drodze.

Oprócz powyższych elementów posiadamy również urządzenia, takie jak analizatory spalin, dymomierze, skanery OBD czy przyrządy do ustawiania świateł. Zapraszamy do sprawdzenia emisji spalin oraz głośności wydechu auta, w celu przystosowania go do wymogów ekologicznych.

Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tych przyrządów przez naszych doświadczonych specjalistów, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci zadowolenie z przeglądu wykonanego w naszej nowoczesnej stacji diagnostycznej. Zadbamy o to, aby Twoje auto, ciężarówka lub motocykl zostały w 100% przebadane i mogły sprawić Ci długoletnią możliwość prowadzenia.

Z nami przegląd to łatwizna!

Jeszcze nie robiłeś przeglądu na stacji Auto-Czar?

Czas nas sprawdzić, na pewno się zrozumiemy!

Auto-Czar to stacja kontroli pojazdów, która w Toruniu wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Mamy długoletnie doświadczenie w branży więc rozumiemy, że każdy potrzebuje czegoś innego.

Będziemy w stanie jasno wytłumaczyć na czym konkretnie skupić się przy ewentualnych naprawach i doradzić jakie nawyki warto praktykować przy eksploatacji pojazdu o konkretnej marce, modelu i roczniku. Z naszej stacji kontroli pojazdów wyjedziesz nie tylko z „podbitym dowodem rejestracyjnym” ale również z wartościową wiedzą dotyczącą Twojego auta. Podpowiemy, co zrobić, aby auto „przeszło przegląd” nie tylko tegoroczny, ale również za rok, a nawet dwa!

Jeśli szukasz profesjonalnej stacji kontroli pojazdów, z dobrym podejściem do kierowcy to zapraszamy Cię na ul. Poznańską 234 w Toruniu! Na naszej stacji kontroli pojazdów Auto-Czar uzyskasz legalne badania oraz porady dotyczące konserwacji swojego pojazdu.

U nas znawcy motoryzacji poczują się jak u siebie!

Fani i miłośnicy motoryzacji również bez problemu przejdą przegląd, w towarzystwie miłej rozmowy na temat ich ukochanego auta!

Wiadomo, że każdy mechanik będzie miał zawsze własną opinię na temat stanu technicznego pojazdu, ale nam nie zależy, aby wygrać dyskusję. Nam zależy, aby Twoje auto mogło poruszać się po drodze jak najdłużej. Dlatego nie będziemy starali się podważyć Twojej wiedzy, tylko doradzimy rozwiązania oparte na naszej pasji, doświadczeniu oraz dokładnym badaniu nowoczesnym sprzętem.

Przyjedź do nas!

Stacja kontroli pojazdów Auto-Czar w Toruniu to kompleksowa obsługa techniczna Twojego auta. To wszystko w dogodnej lokalizacji po lewobrzeżnej stronie Torunia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel.: 798 613 613.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 19:00,
a w soboty 08:00 – 15:00.

formularz kontaktowy stacjakontrolitorun.pl/

 

Sprawdźmy Twoje auto!

Kontakt

PHU Auto Czar

Cezary Ihnatowicz

Poznańska 234
86-100 Toruń

Stacja Kontroli Pojazdów

8-19 pn-pt
sobota 8-14

Logotyp Autoczar